Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslavy Američanů

Oslavy Američanů v Hrádku.

Pompézní oslavy konce války probíhají už několik let v Plzni, v Klatovech, v Sušici a dokonce i v Hrádku a dokonce i se mší svatou a přítomností nějakých germánských veteránů. Oslavují však nějakou jinou válku Američanů s nějakými Nacisty v roce 1945, kterou Američané vyhráli a přitom nás osvobodili od těch Nacistů. Bylo to dokonce v místech od Plzně, přes Klatovy, Sušici a Hrádek, kde žádná válečná fronta neprobíhala. Skutečná válka byla úplně jiná. Byla to válka Němců proti Slovanům a probíhala úplně jinde. V ní zvítězila v roce 1945 ruská Rudá armáda s 27 miliony obětí a osvobodila nás od Němců. Z toho vyplývá, že americká armáda nás neosvobozovala, ale obsazovala toto naše slovanské území. Přitom nám v podstatě již po válce zničila nejdůležitější továrnu v našem kraji, Plzeňskou Škodovku. Přitom zahynul náš čejkovský občan. Oslavy konce války v České televizi probíhají obdobným způsobem. Uvádí se pouze válečné akce, ve kterých vystupují Američané. Američané vystupují jako hlavní síla, která vyhrála válku. Televize takto ovlivňuje převážnou část obyvatelstva, které většinou dějepis a zeměpis nezná a o politiku se nezajímá. O skutečných vítězích není ani nejmenší zmínka. Naopak jeden pražský starosta Kolář bourá pomník skutečného osvoboditele Koněva a další starosta Novotný staví pomník fašistickým Vlasovcům. Primátor Prahy Hřib veřejně nenávistně vystupuje proti skutečným osvoboditelům Prahy. Je to všechno samozřejmě součástí přípravy Ameriky na novou válku s Ruskem. Všemu tomu jen přihlíží vláda s Babišem, parlament s Vondráčkem i president Zeman. Skutečné řízení státu je z NATO prostřednictvím amerického velvyslanectví. O všem rozhoduje Senát s jakýmsi Fišerem, dále státní bezpečnost BIS s jakýmsi Koudelkou, který při svém nástupu byl přijat v Bílém domě v USA a má potřebné instrukce. Všechna rozhodnutí, které by mohl Senátu změnit parlament nebo president, nakonec jistí předseda Ústavního soudu Rychetský. Plně k dispozici mají většinu médií. Pokud by se jim někdo vzepřel, tak ho média označí a je s ním konec. Velmi se také prosazuje vliv církve. I když na Pána Boha nikdo nevěří, tak církevní obřady pronikají z kostelů do civilního prostředí. Světí se různé hasičské prapory, dokonce i hasičárny a hasičská auta. Znovu po 100 létech se vrací faráři do armády a do nemocnic. Je to součástí propagandy, kdy církev posílená schválenými zlodějskými restitucemi a s vazbou na sudetské Němce, se stává nedílnou součástí kapitalismu a vystupuje proti socialismu. Právě tak jak se jim to osvědčovalo vždy v minulosti.

Oslavovat Američany u kostela Zdouň mezi Tedražicemi a Hrádkem je zcela nepochopitelné. Dokonce za státní, tedy naše peníze pořizovat pamětní desku pro nějaký americký pluk a celé náklady na oslavu i s přítomností zahraničních hostů a zástupců místních hasičských sborů. Není ani známo, že by tu probíhala nějaká bitva mezi hrdinnými americkými osvoboditeli a německými uchvatiteli. Není ani známo, že by na území obce padl jediný americký voják. Naopak na území obce v části Kašovice je už 55 let let pomník ruskému partyzánu Konovalovi, který padl v lese u Kašovic v boji s Němci. Kvůli němu však Obecní úřad žádné dalekosáhlé propagandistické oslavy neorganizuje.  6. května 1945 zastřelil americký voják v nedalekých Hlavňovicích 15 letou dívku Marii Klímovou, když šla s kamarádkou z kostela.

 Američané se vylodili až v roce 1944, tedy až v době kdy už bylo Německo od Rudé armády poraženo. Jediná jejich obava byla aby Sovětská armáda neobsadila celé poražené germánské Německo. V Československu chtěli Američané obsadit Sudety a tím je zachránit pro Německo. Říkali tomu osvobození. Sudety byly těsně u Sušice a i těsně u Plzně. Toto by si měli organizátoři oslav osvobození uvědomit a nezneužívat to pro odpornou zločineckou americkou protiruskou politiku. S těmito oslavami mohou souhlasit jen úplní hlupáci v džípech s americkými vlajkami, nebo ti, kteří si záměrně dobře uvědomují o co tady vlastně jde.    
V současnosti je hlavním cílem Pirátů, STAN,ODS, KDU a TOP09 vytvořit takovou atmosféru, aby voliči souhlasili s vyprovokování války s Ruskem ze strany USA. Nejhroznější na tom je to, že Rusové jsou naši slovanští bratři, kteří nás nikdy nezradili a zachránili nás před vyhlazením od Němců. Na jejich současné odporné zločinecké zradě se podílí nejen tyto výše uvedené strany, ale i ostatní strany v současné sněmovně s výjimkou KSČM a voličů KSČM. A nejen uvedené strany ale i jejich voliči a všichni ti kteří k volbám nešli. Tím že nešli k volbám tak podporovali tuto zrádnou zločineckou většinu, která tímto válku USA proti Rusku podporuje a tím podporuje i plné ovládnutí nás Slovanů Germány.