Jdi na obsah Jdi na menu
 


Důležité události po r.89

Kupónová privatizace.

Kuponovou privatizací byly vládou vytvořeny podmínky pro to, aby bylo rozkradeno vše, co vytvořila naše generace, generace našich rodičů a prarodičů od roku 1948 do roku 1989.

Volba presidenta Havla v roce 1998.

Havel prošel volbou presidenta v roce 1998 až napodruhé jen o 1 hlas. Bylo pro to třeba zařídit poslaneckou sněmovnou, aby na dobu volby byl neposlušný poslanec Sládek pro nějaký protiněmecký výrok, uvězněn. Vstup do NATO a napadení Srbska.

Podpora vstupu do NATO presidentem Havlem měla přímou souvislost s napadením Srbska letectvem USA. Česká republika měla původně vstoupit do NATO 4.dubna 1999 v den 50 výročí založení NATO. USA už ale nechtěly na toto datum čekat a chtěly napadnout Srbsko už v březnu. Proto došlo k našemu slavnostnímu vstupu do NATO o měsíc dříve. Stejně jako Němci zločinně napadli letecky v roce 1941 slovanské Rusko, tak v roce 1999 zločinně napadli USA s podporou Havla slovanské Srbsko. Dodnes je zcela nepochopitelné proti komu by nás mělo NATO chránit. Jde hlavně o to, abychom přispívali USA finančně na přípravu jejich války s naším slovanským Ruskem. 

Volební období Nečase a Kalouska.

Za pravicové vlády Nečase a Kalouska od roku 2010 došlo ke značnému omezení všech sociálních výdajů. Důchodcům bylo např. meziročně přidáno provokativně 40 Kč. Docházelo k trvalému ožebračování dělníků, zemědělců a zaměstnanců. To se projevilo ve volebních průzkumech v roce 2012. Levice by tehdy měla ve sněmovně 125 hlasů a pravice jen 75 hlasů. Jednalo by se tedy dokonce o ústavní většinu levice. Na 12. dubna 2012 svolaly odbory na Václavské náměstí 120 tisícovou demonstraci. Měly pokračovat další demonstrace pro předčasné volby. Tehdy bylo nutné pravicí začít okamžitě jednat. Pravicový ministr vnitra Kubice, zařídil na 13. května 2012 zadržení levicového hejtmana ČSSD Ratha. Nechal ho zavřeného až do mimořádných voleb v roce 2013. Pustili ho hloupě, provokativně, nápadně, přesně, těsně po volbách po 16 měsících. Po celou tu dobu veškeré akce, které dále probíhaly, byly zaměřené proti levici. Byly koordinovány útvary zpravodajství veřejnoprávní České televize s vybranými politology z universit. Tato zločinná skupina placená z našich poplatků byla a stále je jednoznačně na straně pravice. Také žádné další demonstrace odborů se už dále nekonaly. Běžná korupční kauza, jakých jsou desítky, byla naší pravicí, EU a USA zneužita proti úspěchu levice ve volbách. V tomto případě se jednalo dokonce o korupci politika, který byl dříve pravicový, byl v ODS. Občané ve volbách tomuto trvalému tlaku podlehli a místo levice volili Babiše. Zvolený levicový president Zeman tak neměl podporu stran slušných pracujících lidí. Opět rozhodovali bohatí spojení s Germány. Na poslední chvíli před volbami 2013 stihla ještě pravice podvody s hlasy ve sněmovně prohlasovat největší podvod - církevní restituce.