Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svobodné volby

Svobodné volby

         Už 30 let probíhají tzv. „svobodné volby“. Otázkou však je pro koho, a jak svobodné jsou. Je tu stejně jako před rokem 1989 jedna základní vedoucí strana. Před rokem 1989 to byla strana dělníků, rolníků a technické inteligence - KSČ. Tato strana představovala socialismus. Voliči měli zcela jasno koho volit, když chtěli socialismus. Když byli proti socialismu, tak KSČ nevolili. Ostatní strany měly však zanedbatelný vliv. Katolíci měli stranu ČSL, netechnická inteligence měla Stranu socialistickou. Po roce 1989 se stala základní vedoucí stranou strana, která představovala kapitalismus. Nejdřív to bylo havlovské Občanské fórum, pak agresivně kapitalistické klausovské ODS nebo umírněnější kapitalistická zemanovská ČSSD. Dále bylo ve volbách několik desítek hloupých, nesmyslných většinou kapitalistických stran, které tam byly jen za účelem, aby získaly voličské, někdy i milionové příspěvky od nás - státu. Občas se některá tato strana s nízkým podílem hlasů dostala do parlamentu. Stala se pak koaliční stranou právě vládnoucí ODS nebo ČSSD. Voliči ve své hloupé neznalosti a pod tlakem vymývání mozků hlavně televizí přesto tyto strany volili. Měli přitom svobodný pocit, jak si mohou svobodně vybrat a ovlivňovat i když většina těchto stran byla bezvýznamná programem i vlivem. Jen jejich samozvaní vedoucí si rozdělili naše státní příspěvky. K zásadní změně došlo v roce 2013 po debaklu vládnoucí ODS. Vzniklo hnutí Ano, aby se zabránilo vítězství KSČM ve volbách. Současně odstavilo od moci ČSSD. Velmi intenzivní činnost začala vyvíjet Kalouskova strana silně podporována televizí a Pirácká strana podporovaná internetem. Obě tato protiruská uskupení byla současně silně podporována NATO, USA a EU. Obě tato uskupení pak také zvítězila ve volbách v Praze. Pražští voliči byli dostatečně zpracováni a vymýváni. Později se k nim svými protiruskými aktivitami připojila i oslabená ODS. Obdobná situace v tomto podporování vznikla později i na Slovensku. Vliv NATO, USA a EU se projevil ve volbách, pomocí zavražděného novináře, odstavením od moci proruského Fica. Čeští i slovenští voliči se tak stávají podporovateli přípravy NATO na válku s Ruskem. Postavili se na stranu Germánů a zradili Slovany za cenu výhod od Germánů. 

 KSČM by se měla přejmenovat na Českou stranu socialistickou a ODS na Českou stranu kapitalistickou. Ostatní strany by se měly zrušit, protože jsou jako ODS taky kapitalistické. Každá ze stran by měla mít sekci zahraniční, bezpečnostní a obrannou, finanční, zemědělskou, průmyslovou, zdravotnickou a školskou. V těchto sekcích by měla své odborníky, ze kterých by se volili poslanci do parlamentu a pak do vlády. Senát je zcela nepotřebná instituce, která by nebyla volena. Byli by tu známí odborníci a úkolem všech sdělovacích prostředků by bylo seznámit s nimi podrobně a vyváženě před volbami nás voliče. V současné době však televize vůbec nesleduje odbornost, ale při volební propagaci sleduje v první řadě politický fanatismus, zastrašování lidí komunismem a starými časy. Neustále omílají staré případy od Mašínů, k Horákové, Babice a pohnutý andělíček někde v kostele. Výsledkem bylo, že se na našich vesnicích našlo při krajských volbách v roce 2020 tolik voličů krajně pravicových stran ODS, Pirátů a STAN.

Tyto volby v době vrcholící epidemie však byly neregulérní. Hned po volbách dostalo na veřejnost přes média to, že KSČM selhala a že její předseda proto odstupuje. To není  vůbec pravda. Naopak KSČM hrála velmi důležitou roli ve velmi úspěšné vládě po celé období tří let. Mnohem větší než médii až zrůdně preferovaná demokratická opozice ODS, Pirátů, TOP09, STAN a KDU. Nová vláda těchto zločinných stran zneužila výsledků voleb v roce 2020 na úrovni našeho kraje ve svůj prospěch a ve velký finanční prospěch svých podporovatelů. Zadala Západočeské universitě odbornou studii o plzeňských bezdomovcích. Kdybych to neslyšel v plzeňském rozhlase, nebudu tomu věřit. Ze státních peněz to však platit budu. Zadávací cena této studie je přes milion korun. Podle dlouholetých zkušeností se však tato cena několikanásobně zvýší. Důvody se vždy najdou. To že volby byly neregulérní vyplývá jasně z nerovných podmínek mezi mladšími a staršími voliči. Plně to potvrdil enormní nárůst nakažených po 14 dnech po volbách. Z přehledu volební situace v jednotlivých obcích klatovského okresu jasně vyplývá, že ve všech obcích se k volbám nedostavili starší voliči. Důvod byl zřejmý, protože všem těmto starším voličům hrozilo ze strany vlády těžké ohrožení zdraví i ohrožení na životě. To se také potvrdilo enormním nárůstem nemocných a zemřelých po volbách. Toto pořádání voleb by se mělo posuzovat jako trestní čin ohrožení životů obyvatelstva. Vláda při volbách nezabezpečila "zranitelnou" část starších obyvatel. Stanoveným opatřením vlády tedy nebylo možné věřit a volby se měly odložit. Všichni tito starší voliči to dobře po 7 měsících trvání umělé nákazy věděli a proto k volbám nešli. Pro voliče nad 50 let mělo být zabezpečeno vládou jiné hlasování, aby nemuseli chodit do volebních místností a aby za nimi nemuseli jezdit s urnami. Ministerstvo zahraničí se stará o regulérnost voleb v Bělorusku a nemá zajištěnu regulérnost voleb ve vlastní zemi. Vláda by měla uspořádat volby nové s jiným hlasováním u starších obyvatel, kteří se z vážných důvodů ohrožení života nedostavili k volbám. Jedná se zejména o voliči KSČM, kteří jsou určitě starší a tedy ohroženější než voliči Pirátů. Je to zřejmé a jednoznačné z porovnání s nedávnými volbami z účasti a počtu voličů KSČM ve všech obcích okresu Klatovy. Z volebních tabulek jasně vyplývá, že před 3 roky se v okrese dostavilo 3688 voličů KSČM. Letos v důsledku nezabezpečení nákazy vládou se dostavilo pouze 1418 voličů KSČM. Co se týká volebních průzkumů, tak to Moravec z České televize dělá tak, že zpracuje model, který operativně upravuje a podle něho řídí celou propagandu v televizi. Dokáže toho, že to neustále lidem předkládá a ti podle toho volí. Je to úplně stejně jako se zbožím na regálech supermarketů. 

 Je až k smíchu číst si volební výsledky dvou našich malých vesnic Čejkov a Zbynic. Nejvíc k smíchu jsou ti 2 političtí odborníci, co volili Zelené, 5 co volilo Volný blok, 19 SPD, 7 Trikoloru, 1 Alianci, 1 Hnutí prameny, 5 Přísahu, 1 Otevřené, 8 Piráty a 1 dokonce volil Švýcarskou demokracii.  Skutečně bych rád slyšel důvody jejich volby, abych se zasmál. Všechny tyto strany to dělají jen proto, aby dostali volební příspěvek z našich daní, který jim my platíme.  Ve volbách šlo v podstatě jen o to potvrdit kapitalismus, nebo ho zpochybnit. To však neudělal v Čejkovech nikdo, a ve Zbynicích jen jeden, tím že volil KSČM. Všech 93 ostatních co byli volit nyní v roce 2021v hasičárně v Čejkovech a 61v hasičárně ve Zbynicích udělali jen to, co jim nakukali v televizi a kapitalismus pro bohaté, potvrdili. Svou volbou potvrdili současný americký a germánský fašismus NATO, který zbrojí a připravuje válku proti nám bratrskému, slovanskému, mírumilovnému Rusku. Celkově za celou ČR lze říct, že v 10 milionech lidí je jen 197 tisíc slušných lidí, to jsou právě jen ti co volili KSČM. Všichni ostatní co volili ostatní strany, tím se myslí i ČSSD, ANO, SPD, včetně těch co nešli k volbám, volili fašismus v naší zemi. Fašismus je v podstatě zbrojení a příprava války proti našemu bratrskému slovanskému Rusku. Tak tomu už jednou bylo, a jsou ještě pamětníci, v roce 1939. Toto se podařilo České televizi za 32 let, za naše peníze a hlavně za peníze boháčů našich i za hranicemi, udělat z 10 milionů Čechů fašisty. Ti kteří se v politice nevyznají plně podlehli tomu velkému nátlaku, že socialismus, jak oni mu říkají komunismus, je totéž co fašismus. I když to je zásadní základní protiklad. Všichni v Čejkovech i ve Zbynicích by měli být za socialismus vděční, protože by se nikdo z nich dnes tak dobře neměl. Je to oproti kapitalismu spravedlivý režim. To vše se týká i těch zbývajících, co k volbám nešli. V roce 2017 volilo na našem okrese komunistickou stranu 3688 voličů. Jednalo se ve značné míře o starší, slušné voliče, kteří pro národ celý život poctivě pracovali. V roce 2020 však právě ty strany v opozici ODS, TOP, KDU, STAN a Piráti, společně s Českou televizí značně přispěly, napadáním vládních opatřeních proti šíření viru, ke smrti tisíců těchto starších voličů. Ostatní tito voliči pak nedůvěřovali opatřením proti šíření viru ve volebních místnostech a tak raději k volbám nešli. Tímto způsobem tak pravicové strany značně snížily počet voličů KSČM v roce 2021 v našem okrese na takovou míru, že se tato jediná slušná protifašistická strana nedostala do parlamentu.

Obdobná situace s fašismem po volbách 2021 v Česku byla už v roce 1938 v Německu, kdy se tam přidalo k fašistům všech 60 milionů Němců. Výjimku tvořili jen antifašisté a komunisté, které fašisté hned na to zlikvidovali v koncentrákách. Fašisté mohli tak zmobilizovat všechny Němce a zahájit válku proti Rusku. Přitom vyvraždit 27 milionů našich slovanských bratří. Obdobná situace je i nyní v roce 2021 v Česku, kdy se Česká republika připojila ke Germánům, a Germáni znovu připravují válku proti Rusku. 

Obdobně jako u nás je to v ostatních evropských zemích pod vlivem USA. Už 30 let pozoruji, že výsledek voleb je znám už dopředu. Při volbách se to už ví, když ještě nebyly sečteny hlasy. Působí takto média a organizace provádějící volební průzkumy. Propagandu zorganizují tak, že to dopadne tak, jak chtějí. Pokud by se ukazoval nějaký problém, pak přes peníze to zajistí ti největší boháči, jako maďarský emigrant Soroš i jiní. Tak se jim podařilo za peníze pro Milion chvilek zlikvidovat Zemana a Babiše. Na Slovensku zase nechali zastřelit mladého novináře i s milenkou a tím zlikvidovali Fica. Takto to probíhá ve všech zemích NATO, které si kvůli tomu říkají demokratické. Skutečně svobodné volby byly jen za socialismu před rokem 1989.